MENÜ

BİZ SİZİ ARAYALIM

GÜVENLİK KODU

BİZ SİZİ ARAYALIM

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

1994 yılında aile şirketi olarak İstanbul’da her türlü mekanik tesisat konularında faaliyet göstermek üzere kurulan Lazer ısı Mühendislik 26 yılı aşkın iş tecrübesiyle, zaman içerisinde alanında yaptığı yatırımlarla gelişerek büyüyen şirketimiz pazarda güçlü ve güvenilir bir şirket olmayı başarmıştır.

Günümüz itibarıyla uzman mühendis ve profesyonel teknik kadrosuyla mekanik projeler, mühendislik hizmetleri ve taahhüt konularında son yıllarda yakaladığı başarılı ivmeyle, yaptığı işlerini piyasadaki en kaliteli ürün ve markalarla, uzman kadrosuyla, profesyonel işçilik ve proje yönetimiyle zamanında müşterilerimize sunmaktadır.

Firmamız, müşterilerimizin ısıtma, soğutma, havalandırma, proses, klima, yangın tesisat sistemleri, keşif hazırlama gibi uygulamasını yaptığı işlerin, iş kalitesinin maksimum olması için uygulanacak sistemler, kullanılacak cihaz ve tüm ekipmanların her türlü detaylarıyla ilgili montaj, şartname, yönetmelik ve kanunlarla ilgili değişiklikler ve yenilikler sürekli takip edilmektedir.

Profesyonel teknik kadro tarafından yapılan tüm mekanik sistemlerimiz, projenin tamamlanmasının ardından tüm kontrol ve testler yapılarak mekanik sistemlerin devreye alınması sağlanmaktadır.

Firmamız, proje uygulama süreci dahil, teknik personel eğitimi, iş güvenliği hususlarının maksimum sağlanması, as build projelerinin hazırlanması ve danışmanlık hizmetlerinin yapılmasından sonra, anahtar teslimi ve sorunsuz bir şekilde işler tamamlanarak iş bitirme sağlanarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Firmadan Görüntüler

Misyonumuz

Mekanik Tesisat ve Kanal imalatı konusunda tüketicilerin ve inşaat firmalarının ihtiyaçlarını en hızlı, en kaliteli şekilde tamamlamak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutup, iş ve işçi güvenliğinde tüm tedbirleri alıp, yapılan işleri sorunsuz bitirmektir.

Vizyonumuz

Uzman mühendis kadrosu ve profesyonel teknik ekibi ile birlikte, mekanik projelerde, mühendislik hizmetlerinde ve taahhüt konularında bölgenin en büyük firması olmak için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Dünyanın en kaliteli markalarının bölge bayiliklerini alıp, sektörün ihtiyaçlarının tamamını karşılamayı da görev edindik.