MENÜ

BİZ SİZİ ARAYALIM

GÜVENLİK KODU

BİZ SİZİ ARAYALIM

ENDÜSTRİYEL HİZMETLER

Placeholder

HİZMET İÇERİĞİ

  • Proje Taahhüt
  • Danışmanlık
  • Tamir/Bakım
  • Malzeme Tedariği
  • Buhar Sistemleri
  • Yalıtım/izolasyon
  • Enerji verimliliği Çalışması
DETAYLI BİLGİ AL

1994 yılında İstanbul'da kurulan Lazer Isı Mühendislik firması, Türkiye'nin en büyük şehrinde kazandığı başarıları ve edindiği deneyimleri, 2007 yılında Rize ili ve çevresinde de sunmak için Rize'deki mağazamızı faaliyete geçirmiştir. Tecrübesi ve zaman içinde yaptığı yatırımlarla gelişip büyüyen şirketimiz, bölgenin en güçlü ve güvenilir şirketlerinden biri olmuştur. Bu bilgi ve deneyimlerini daha fazla alanda icra etmek için 2009 yılında Trabzon şehrinde de yeni bir şube açmıştır. 2017 yılı itibari ile 3 mağaza ve Kanaltek markası altında 1 üretim tesisi ile birlikte yaşam hayatına devam etmektedir. 10'dan fazla her bir alanında uzman mühendis kadrosu, deneyimli ve eğitimli çalışanları ile bölgeye desteklerimiz sürmektedir.

Bünyesinde Türkiye'nin ve hatta dünyanın en iyi markalarının bayiliklerini barındıran Lazer Isı Mühendislik, 2009 yılından itibaren Ayvaz markasının Bölge Bayiliği'ni almıştır. 70 yıllık geçmişi, dünyanın 83 ülkesindeki faaliyetleri ile Türkiye'nin en büyük şirketlerinden Ayvaz'ın kompansatörlerinden esnek metal hortumlarına, seviye kontrol cihazlarından kondenstoplarına, vanalrından yangın gruplarına kadar uzanan geniş ürün gamını kullanmaya ve pazarlamaya başlamıştır. Dünyanın en kaliteli armatür üreticilerinden Arı Armaturen iş ortaklığıyla Alman mühendisliğinin gözde ürünlerinin de bayiliğini bulundurmaktayız.

Kanaltek markası altında sektördeki yalıtım işlerini en son teknolojiyi ve en iyi işçiliği kullanarak yapmayı görev edinen şirketimiz, Çay fabrikalarının enerji kayıplarını en aza indirmek için yalıtım işlerini de bölgemizde en iyi yapan firma olmayı başarmıştır.

Bu doğrultuda bölgemizin en önemli sanayi kuruluşları olan Çay Fabrikaları'nın ve diğer sanayi kuruluşlarının ihtiyacı olan tüm armatür gruplarının satış ve hizmetlerini karşılamak için çalışmalara başladık. Öncelikle çay sektörünün istek ve dileklerini, varsa yaşadıkları mağduriyetleri dinledik ve bunlara cevap vermek için yeni bir birim kurduk. Bu birimin görev tanımı;
*Yılın sadece dörtte birlik bir zamanında tam performans çalışan ve çalıştığı zaman dilimde her anının ve her geçen zamanının çok değerli olduğunu bildiğimiz çay imalatının, hem lojistikte harcadığı zamanını minimize etmek, hemde harcadığı paraları ortadan kaldırmak için, ihtiyacı olan tüm ürünleri stoğumuza eklemek.
*Piyasanın en kaliteli kondenstop ölçüm cihazını satın alarak, çay fabrikaları sistemlerinin verimini, çalışma durumunu ölçümleyip, kendilerine rapor olarak sunmak.
*Yılın 12 ayı, sürekli fabrika ziyaretleri düzenleyip, fabrikaların ihtiyaçlarını karşılamak ve uzman mühendis kadromuz ile sistemlerinde gerekli düzenlemeleri önererek, üretimlerini daha verimli yapmaları için istenilen projeleri kendilerine iletmek.
*İstenirse fabrikaların gerekli steam hatlarını kurmak, onarmak, yenilemek ve yalıtımlarını yapmak.

Bu anlatımlar doğrultusunda anlayacağınız gibi Lazer Isı Mühendislik, Rize ili ve çevresindeki tüm sanayi kuruluşlarının ihtiyacı olan teknik desteği onlara sunmakta, tedarik etmek istedikleri tüm ürünleri firmalara temin etmektedir. Bu konuda da bölgede en iyi olmak için elimizden geleni yapacağımıza size söz veriyoruz.